Najlepsze życzenia dla
:

Nauczycieli:
Odwagi myślenia w perspektywie lat, wytrwałości w pokonywaniu wszelkich trudności, więcej nadziei i optymizmu, mniej rozbrykanych a chętnych do pracy uczniów, wspaniałych rodziców, mądrych decyzji władz oświatowych.

Emerytowanych nauczycieli, którzy całe swoje życie pozostawili w szkole….
Dużo zdrowia, pogody ducha, wiary w lepsze jutro. ZNP był, jest i będzie z Wami.

Uczniów:
Pogodnych, uśmiechniętych nauczycieli, zapału do pracy, bo wiedza i umiejętności są w coraz większej cenie

JST:
Aby oświata i wychowanie oraz wykształcenie miały należyte miejsce w sercach samorządowców i znalazły odbicie w budżetach.

Nadzorowi pedagogicznemu:
Więcej sprzyjających klimatów i atmosfery do współpracy na rzecz oświaty. Obiektywnej oceny pracy nauczyciela.
Uznania i szacunku dla działań ZNP – poważnego partnera w kreowaniu wizji pomorskiej oświaty.

Związkowcom:
Odwagi i siły, hartu ducha w działaniach na rzecz organizacji, satysfakcji i spełniania się w pracy dla innych, owocnej współpracy z partnerami społecznymi.

Za Prezydium ZOP ZNP

Elżbieta Markowska