WŁADZE ZWIĄZKU
ODDZIAŁY ZNP
SEKCJE OKRĘGOWE
DOKUMENTY ZNP
AKTUALNOŚCI
INFORMATORY
INFORMACJE DLA
PREZESÓW ODDZIAŁÓW
WSPÓŁPRACA Z JST
KALENDARZ WYDARZEŃ
PROGRAM DZIAŁANIA
ZNP 2006-2010
PORADY PRAWNE
DYŻURY W ZARZĄDZIE OKRĘGU
PRZYJDŹ DO NAS
MEDIA O NAS
LINKI
FORUM
ARCHIWUM
DANE TELEADRESOWE:
  ul. Wały Jagiellońskie 24
80-853 Gdańsk
  tel./fax: (058) 301-39-73
tel. (058) 301-17-38
  e-mail:
pomorskie@znp.edu.pl
GODZINY URZĘDOWANIA:
  Poniedziałek    7:30-18:00
Wtorek-Piątek 7:30-15:30
   
 

Ostatnia aktualizacja:
18.09.2008
godz. 21:15
Projekt i wykonanie strony:
F.U.P.H. "JLM"


Zaproszenie do Naszego Forum

 

 

Zapraszam do Naszego Forum. Jest to miejsce, gdzie będą Państwo mogli wyrażać swoje opinie we wszystkich ważnych sprawach społeczności nauczycieli i innych pracowników oświaty.

Nowoczesna technika internetowa umożliwi z jednej strony pełną anonimowość wypowiedzi, a z drugiej – błyskawiczny dostęp Zarządu Związku do zestawień statystycznych opartych na opiniach wszystkich Koleżanek i Kolegów z Naszego Forum. Wierzę, że dzięki temu będziemy mogli lepiej reprezentować interesy członków Związku Nauczycielstwa Polskiego i całego środowiska oświatowego.

Co pewien czas, gdy będziemy chcieli poznać Państwa opinie w sprawach polskiej szkoły i jej pracowników, będziemy wysyłać krótkie ankiety, dotyczące zarówno aktualnych spraw, jak i  problemów o znaczeniu strategicznym.

Techniczną realizację Naszego Forum powierzyliśmy firmie GfK Polonia. Jest to jedna z największych w Polsce firm badania rynku i opinii, gwarantująca profesjonalność badań, jak i najwyższe standardy etyczne i prawne w kwestii poufności i bezpieczeństwa przechowywania danych osobowych. Zlecenie prowadzenia Forum firmie zewnętrznej ma na celu zachowanie pełnej anonimowości Państwa wypowiedzi.

Jeżeli idea Naszego Forum jako sposobu na wyrażanie swoich opinii w sprawach oświatowych wydaje się Państwu godna wypróbowania – proszę o zarejestrowanie się na stronie Forum – wystarczy kliknąć tu i wypełnić krótką ankietę osobową.

Witam w internetowej społeczności Naszego Forum!

Z poważaniem,
Sławomir Broniarz
Prezes Związku Nauczycielstwa Polskiego